Naha parandus & värvimine

Naha parandus ja värvimine SMARTSERVICE'is

Nahkpinnad on vägagi kvaliteetsed ja kauakestvad, kuid aja möödudes tekivad sinnagi väsimis- ja kulumisjäljed: praod, augud, kulunud kohad ja rebendid . Selliste puuduste kõrvaldamiseks on välja töötatud SMART- parandustehnoloogia. See tehnoloogia võimaldab tänu kaasaegsetele ja väga kvaliteetsetele pinna taastusmaterjalidele saavutada tulemuse, kus parandatud koht ei ole märgatav.

Naha värvimine
Nahksisu on küll väga vastupidav, kuid see ei ole kaitstud mehaaniliste mõjude eest, isegi kui sellega käiakse hoolikalt ümber. Ka naha pidevalt valede vahenditega puhastamine lõhub naha kaitsekihti ja seejärel värvikihti. Sellise puhastamise tagajärjel vähenevad naha elastsus ja siledus.

Tähtis teada: Värvida saab sellist nahka, mida ei ole eelnevalt läike andmiseks silikooniga töödeldud. Silikoon imendub nahapooridesse ja ei võimalda head nakkuvust.

Hõõrdekahjustuste likvideerimine
Mõned nahkdetailid on pidevalt mehaanilise kulumise objektiks. Hõõrdumise mõjul kulub naha pealispinda kaitsev Top Coat kiht aja jooksul maha ja selle all asuv tundlik nahakiht kahjustub kiiresti. Kaitseta nahk läheb ruttu katki.

Kui hõõrdekohad ei ole eriti sügavad, saab neid katta. Hõõrutud osa puhastatakse hoolikalt mustusest. Seejärel see koht lihvitakse, kõrvaldatakse üleliigne rasv ning kaetakse Liquid Leather lisandi ja mitme värvikihiga. Lõpuks kantakse peale kaitsekreem.

Tähelepanu! Paranduse kestvus sõltub kasutajast – sellest, kui hoolikalt käiakse parandatud esemega ümber. Kui ese on tugevalt kahjustunud, soovitame selle välja vahetada.